Posao i karijera

Profesionalni razvoj

API Banka a.d. Beograd je posve─çena profesionalnom razvoju i kontinuiranom unapre─Ĺenju zaposlenih.

Mi verujemo da je ulaganje u razvoj i napredovanje zaposlenih najzna─Źajnija investicija i u potpunosti smo opredeljeni na obezbe─Ĺivanje resursa za razvoj ve┼ítina i unapre─Ĺenje znanja zaposlenih kako bi┬ádostigli svoje ciljeve u karijeri.

Uspeh zaposlenih je uspeh banke.

U API Banci a.d. Beograd dostupne su sve mogu─çnosti za razvoj karijere.

Aktuelni oglasi za zaposlenje

API Banka a.d. Beograd nastala je prodajom VTB Banke a.d. Beograd u julu 2018. godine.

Naziv i oznaka banke simbolizuju konstantan rast i razvoj koji je u isto vreme tehnolo┼íki ali i organski. On odra┼żava digitalnu sredinu u kojoj ┼żivimo i predstavlja viziju budu─çnosti akcionara. Digitalno bankarstvo i primena najnovijih finansijskih tehnologija bi─çe klju─Źni elementi u razvoju strategije banke.

API Banka a.d. Beograd ─çe nastaviti da pru┼ża izvanrednu uslugu malim i srednjim preduze─çima i bi─çe prvi izbor klijenata pojedinaca koji tra┼że personalizovan pristup i odli─Źan korisni─Źki servis.

Na┼íi zaposleni su najva┼żniji resurs banke. Sa diplomama vode─çih univerziteta u Srbiji i EU i prakti─Źnim i temeljnim iskustvom u industriji bankarskih usluga i dobrim poznanjem srpskog, engleskog a ─Źesto i ruskog, oni svakodnevno poma┼żu klijentima sa najzahtevnijim poslovima.

VIŠI ADMINISTRATOR APLIKACIJA

Konkurs za radno mesto: VIŠI ADMINISTRATOR APLIKACIJA

Uslovi:

  • VII stepen stru─Źne spreme tehni─Źkog usmerenja;
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na istim ili sli─Źnim pozicijama;
  • Napredno poznavanje bankarskih procesa i tehnologija (ASEBA BI bankarska aplikacija)
  • Aktivno znanje engleskog jezika;
  • Poznavanje PL/SQL, Oracle baze podataka, Microsoft Office.

Opis posla:

  • Svakodnevni rad na odr┼żavanju i parametrizaciji glavne bankarske aplikacije ASEBA BI (prevashodno moduli depozitno kreditnih poslova, doma─çi platni promet, regulatorno izve┼ítavanje…)
  • Odgovoran za analizu zahteva dobijenih od drugih organizacionih jedinica i komunikaciju sa dobavlja─Źima aplikativnog software-a ┬ápo pitanju re┼íavanja zahteva;
  • U─Źestvuje u postavljanju aplikativnih biltena dobijenih od isporu─Źioca software-a, na testnom i produkcionom serveru;
  • Obezbe─Ĺuje preduslove za testiranje aplikacija pre pu┼ítanja u produkcioni rad, a po potrebi u─Źestvuje i poma┼że korisnicima u testiranju;
  • U─Źestvuje u pripremi i izradi UAT (User Acceptance Test);
  • Priprema korisni─Źka uputstava;
  • Po potrebi priprema korisni─Źke izve┼ítaje;
  • U─Źestvuje u re┼íavanju eventualnih problema koji nastanu u toku kori┼í─çenja aplikacije kao L2 nivo podr┼íke;
  • Ukazuje na eventualna pobolj┼íanja u aplikacijama u cilju ┬ázadovoljenja poslovnih zahteva i ciljeva, blisko sara─Ĺuje sa administratorom baze podataka kao i sa celokupnim IT odeljenjem;
  • U─Źestvuje u izradi strategije razvoja IT, pripremi dokumentacije RFP, RFI, RFQ, SOW;
  • Radi na permanentnom usavr┼íavanju u skladu sa svetskim prihvatljivim IT standardima i preporukama;
  • U─Źestvuje u projektnim timovima po zahtevu biznis korisnika ili neposrednog rukovodioca.

Napomena:┬ábi─çe kontaktirani samo kandidati koji u─Ĺu u u┼żi izbor.

KONKURIŠITE